O mnie

Motorem mojego rozwoju jest zwykła dociekliwość dlatego do problemów z budynkami podchodzę holistycznie i staram się udzielać wyczerpujących wyjaśnień.
Architect in helmet with blueprints looks at camera in a building site
Male worker taking building photo with modern smartphone
Kim jestem?

mgr inż. Krzysztof Jasiński

  • Od 2014 r. pracuję w jako inżynier w nadzorze inwestora w sektorze budownictwa mieszkaniowego od tego czasu uczestniczyłem w procesie oddaniu do użytku ponad 550 lokali, w budowie ok. 26.000 m2 powierzchni użytkowej oraz prawie 240.000  m3 kubatury.
  • W 2018 r. ukończyłem studia II stopnia na kierunku budownictwo w SGGW w Warszawie
  • W 2019 r. uzyskałem uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń i stałem się członkiem Mazowieckiej Izby Inżynierów
  • Od tego czasu pełnię funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego i kierownika projektu w zakresie inwestycji deweloperskich
  • W 2021 r. podjąłem ścieżkę rozwoju w kierunku problemów z zawilgoceniem budynków, grzybami pleśniowymi, fizyką budowli, przenikaniem ciepła.
  • W 2022 r. ukończyłem szereg kursów z termowizji (szczególnie ITC Level 1) oraz dwutygodniowe szkolenie organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa “Ochrona budynków przed wilgocią, korozją biologiczną i ogniem”
  • W 2023 r. ukończyłem studia podyplomowe na kierunku “budownictwo energooszczędne i audyt energetyczny” w Instytucie Techniki Cieplnej na Politechnice Warszawskiej (na ukończeniu)
  • W 2023 r. ukończyłem kurs z termowizji ITC Level 2, który kwalifikuje termografistę jako osobę kompetentną do tworzenia raportów i interpretacji termogramów
  • Stale rozwijam swoje zainteresowania w kierunku zagadnień fizyki budowli oraz uczestniczę w szkoleniach organizowanych przez “cech inżynierski”
  • Od 2022 r. prowadzę działalność, w której staram się pomagać klientom zdobytą wiedzą oraz dzielę się swoimi przemyśleniami na technicznym blogu.

Motorem mojego rozwoju jest zwykła dociekliwość dlatego do problemów z budynkami podchodzę holistycznie i staram się udzielać wyczerpujących wyjaśnień. W szczególności zostałem ukierunkowany przez próby rozwiązania problemów z grzybami pleśniowymi oraz ogólnym zdrowiem budynku, z którymi to licznie zgłaszały się do mnie różne bliskie osoby.

Współpraca:

Udzielę Ci konkretnych i wyczerpujących wyjaśnień

Skorzystaj z pomocy specjalisty

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną:

Krzysztof Jasiński

Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc przy odbiorze mieszkania. Duża wiedza odnośnie prawa budowlanego i norm przeciw-pożarowych. Profesjonalny sprzęt pomiarowy, samodzielność i sumienność.

Agnieszka

Polecam, warto skorzystać z usług Pana Krzysztofa a w szczególności z badania termowizyjnego. Wyposażony w profesjonalny sprzęt i odpowiednią wiedzę do jego obsługi potrafi dokonać odpowiedniej interpretacji pomiarów. Warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Robert

Polecam usługi Pana Krzysztofa w zakresie odbioru mieszkania. Profesjonalista, który od samego początku sprawiał dobre wrażenie. Podczas pierwszego kontaktu przekazał wszystko co będzie niezbędne, żeby mógł jak najlepiej wykonać usługę. Na odbiór przyjechał z całym niezbędnym sprzętem, kamerą termowizyjną, a nawet urządzeniem do sprawdzania sygnału antenowego. Czujnym okiem wypatrzył kilka usterek. Pan Krzysztof dodatkowo udzielił porad odnośnie wykończenia i na co uważać podczas niego.

Tomasz